Życzenia urodzinowe z okazji 100 lat dla Pani Władysławy Kawki

Written by Urząd Miejski w Rykach / Written by Łukasz Wiraszka
Monday, 16 January 2012 10:10
A- A A+

[sigplus] Critical error: Image gallery folder galerie/wladyslawa_kawka is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

W niedzielę, 15 stycznia Burmistrz Ryk Jerzy Gąska w imieniu, władz Gminy i jej mieszkańców złożył najlepsze życzenia z okazji jubileuszu 100 -nych urodzin Pani Władysławie Kawce z Nowej Dąbi.

 

W życzeniach przekazanych przez Burmistrza Pani Władysławie czytamy m.in.:

"Jest to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.

Dane było Pani przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.

Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem."

Okolicznościowe urodzinowe spotkanie odbyło się w rodzinnym domu Pani Władysławy. W jubileuszu udział wzięła najbliższa rodzina, przyjaciele, sąsiedzi i zaproszeni goście.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy dużo zdrowia i miłości osób najbliższych.

{gallery}galerie/wladyslawa_kawka{/gallery}

 

Jest to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.

Dane było Pani przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.

Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem.

Urząd Miejski

ul. Karola Wojtyły 29
08-500 Ryki
tel. +48 818 657 110

Godziny przyjęć Burmistrza

poniedziałek 14:00-17:00
czwartek 8:00-11:00

Dyżury Przewodniczącego Rady

wtorek 10:00-12:00

Dyżury Radnych