Trzy miejsca, a czterech chętnych.

Written by Written by Tadeusz Stoń
Monday, 01 August 2016 12:26
A- A A+

Na dwie kolejki przed zakończeniem pierwszej rundy Piłkarskiej Ligi Sołectw o Puchar burmistrza Ryk, awans do drugiej rundy i walkę o główne trofeum rozgrywek w której weźmie udział 6 zespołów zapewniły sobie już trzy drużyny: Rososz, Jarmołówka i Bobrowniki. Kto uzupełni pozostałe trzy wolne miejsca?

Szansę zachowały jeszcze cztery sołectwa: Leopoldów, Swaty, Królewska oraz Dąbia, która wydawać się może jest w najgorszej sytuacji, bo patrząc na układ gier, musi wygrać dwa mecze i dodatkowo liczyć na potknięcia rywali. Jednak dopóki piłka w grze wszystko zdarzyć się może, czego dowodem jest niespodziewany, piątkowy remis Ogonowa z Bobrownikami.  

Wyniki:

Kolejka nr 8 29.07 (piątek)

OGONÓW – BOBROWNIKI 5 : 5

Gole: K. Jaśkiewicz 2. D. Jaśkiewicz 1, P. Pawelec 2 (O) – K. Kępa 1, P. Rus 2, A.Kwiatkowski 1, M. Kwiatkowski 1 (B)

JARMOŁÓWKA – LEOPOLDÓW 1 : 4

Gole: Ł. Pośpiech 1 (J) – A. Kamiński 1, P. Polak 1, M. Pioterczak 2 (L)

BAZANÓW – ROSZOSZ 0 : 3 (wo) gospodarze z powodu małej ilości zawodników zrezygnowali z gry.

KRÓLEWSKA – NIWA BABICKA 9 : 0

Gole: M. Kaszak 1, K. Matyska 3, K. Jędrzejewski 1, Ł. Pajdowski 4 (K)

SWATY – BRUSÓW 5 : 1

Gole: P. Wierzejski 1, K. Wierzejski 1, P. Sadura 2, K. Królik 1 (S) – Sz. Filipek 1 (B)

Tabela po 8 kolejce

1. ROSOSZ        7 21 30 : 5 

2. SWATY 7 15 31 : 13

3. LEOPOLDÓW 7 15 24 : 13

4. JARMOŁÓWKA 8 15 20 : 16

5. BOBROWNIKI 7 14 39 : 24

6 KRÓLEWSKA 7 13 26 : 10

7. DĄBIA 7 10 32 : 19

8. OGONÓW 8 5 17 : 39

9. BAZANÓW 7 4 12 : 28

10.NIWA BABICKA 8 4 13 : 40

11.BRUSÓW 7 0 10 : 47

Kolejka nr 9 31.07 (niedziela)

JARMOŁÓWKA - DĄBIA 4 : 2

Gole: P. Czerski 4 (J) – M. Warowny 2 (D)

BAZANÓW – BOBROWNIKI 4 : 7

Gole: M. Bancerz 1, M. Wąsik 2, K. Filipek 1 (B) – P. Rus 3, K. Krawczyk 4

KRÓLEWSKA – LEOPOLDÓW 1 : 1

Gole: K. Lesisz 1, (K) - P. Polak 1 (L)

SWATY – ROSOSZ 0 : 3

Gole: R. Kornas 1, M. Biłos 2 (R)

BRUSÓW – NIWA BABICKA 3 : 0 (wo) drużyna gości nie stawiła się na mecz 

Tabela po 9 kolejce

1. ROSOSZ          8 24 33 : 5 

2. JARMOŁÓWKA 9 18 24 : 18

3. BOBROWNIKI 8 17 46 : 28

4. LEOPOLDÓW 8 16 25 : 14

5. SWATY 8 15 31 : 16

6 KRÓLEWSKA 8 14 27 : 11

7. DĄBIA 8 10 34 : 23

8. OGONÓW 8 5 17 : 39

9. BAZANÓW 8 4 16 : 35

10.NIWA BABICKA 9 4 13 : 43

11.BRUSÓW 8 3 13 : 47

Następne mecze:

Kolejka nr 10 5 sierpnia (piątek)

ROSOSZ – BRUSÓW godz. 16:45

LEOPOLDÓW – SWATY godz. 17:30

BOBROWNIKI - KRÓLEWSKA godz. 18:30

DĄBIA – BAZANÓW godz. 19:15

OGONÓW - JARMOŁÓWKA godz. 20:00

NIWA BABICKA - pauza

Kolejka nr 11 7 sierpnia (niedziela)

BAZANÓW – OGONÓW godz. 16:45

KRÓLEWSKA – DĄBIA godz. 17:30

SWATY – BOBROWNIKI godz. 18:30

BRUSÓW - LEOPOLDÓW godz. 19:15

NIWA – BABICKA - ROSOSZ godz. 20:00

JARMOŁÓWKA - pauza

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.