Zakończyła się I runda Piłkarskiej Ligi Sołectw o Puchar Burmistrza Ryk

Written by Written by Tadeusz Stoń
Monday, 08 August 2016 14:40
A- A A+

Zapadły pierwsze  rozstrzygnięcia  II edycji Piłkarskiej Ligi Sołectw o Puchar Burmistrza Ryk. Drużyna Dąbi, ubiegłoroczny zdobywca pucharu nie zdołała się zakwalifikować do  grupy "A" składającej się z 6 drużyn walczących o główna nagrodę i przyjdzie jej toczyć boje w grupie "B" o miejsca VII - XI. W rozwinięciu przedstawiamy aktualne wyniki, tabele i terminarz na drugą rundę rozgrywek. 

  Kolejka nr 10 5.08 (piątek)

ROSOSZ – BRUSÓW 3 : 0 (wo) drużyna gości nie stawiła się na mecz

LEOPOLDÓW – SWATY 3 : 2 Drużyna Swat na niespełna dwie minuty przed zakończeniem spotkania zeszła z placu gry. Wynik został utrzymany.

Gole: M.Pioterczak 1, A. Kamiński 1, P.Polak1 (L) - P. Sadura 1, K. Królik 1 (S)

BOBROWNIKI – KRÓLEWSKA 0 : 4

Gole: K. Lesisz 3, R. Opaliński 1 (K)

DĄBIA – BAZANÓW 7 : 1

Gole: M. Warowny 1, Sz. Ciota 1, D. Kozieł 1, G. Pacek 2, B. Gąska 2 (D) – K. Filipek 1 (B)

OGONÓW – JARMOŁÓWKA 3 : 7

Gole: D. Jaśkiewicz 2, P. Pawelec 1 (O) – M. Bułhak 2, Ł. Pośpiech 1, Sz. Piątkowski 2, W. Piątek 2 (J)

Kolejka nr 11 7.08 (niedziela)

BAZANÓW – OGONÓW 2: 7

Gole: G. Drózd 1, M. Wąsik 1, (B) – D. Jaśkiewicz 1, P. Pawelec 4, P. Stachurski 2 (O)

KRÓLEWSKA – DĄBIA 3 : 7

Gole: K. Lesisz 1, M. kaszak 1, R. Szczygielski 1, (K) – Ł. Warowny 1, M. Warowny 2, M. Prządka 1, Sz. Ciota 2, D. Kozieł 1. (D)

SWATY – BOBROWNIKI 4 : 2

Gole: S. Czopek 2, G. Prządka 1, P. Sadura 1 (S) – K. Krawczyk 1, P. Rus 1 (B)

BRUSÓW – LEOPOLDÓW obustronny walkower – drużyny nie stawiły się na mecz. Drużynom zostają dopisane po 3 stracone gole.

NIWA BABICKA – ROSOSZ obustronny walkower – drużyny nie stawiły się na mecz. Drużynom zostają dopisane po 3 stracone gole.

Tabela po 11 kolejce

1. ROSOSZ             10 27 36 : 8 

2. JARMOŁÓWKA 10 21 31 : 21

3. LEOPOLDÓW 10 19 28 : 19

4. SWATY 10 18 37 : 21

5. KRÓLEWSKA 10 17 34 : 17

6 BOBROWNIKI 10 17 48 : 36

7. DĄBIA 10 16 48 : 27

8. OGONÓW 10 8 27 : 48

9. NIWA BABICKA 10 4 13 : 46

10.BAZANÓW 10 4 19 : 49

11.BRUSÓW 10 3 13 : 53

Zestawienie wyników z pierwszej rundy i tabela początkowa drugiej rundy drużyn walczących o miejsca I– VI

ROSOSZ – KRÓLEWSKA             2 : 0

BOBROWNIKI – JARMOŁÓWKA        3 : 2

KRÓLEWSKA – JARMOŁÓWKA         1 : 2

ROSOSZ – LEOPOLDÓW 4 : 0

BOBROWNIKI – ROSOSZ 1 : 5

JARMOŁÓWKA – SWATY 3 : 2

LEOPOLDÓW – BOBROWNIKI 3 : 6

KRÓLEWSKA - SWATY 3 : 2

ROSOSZ – JARMOŁÓWKA 5 : 1

JARMOŁÓWKA – LEOPOLDÓW 1 : 4

KRÓLEWSKA – LEOPOLDÓW 1 : 1

SWATY – ROSOSZ 0 : 3

LEOPOLDÓW – SWATY 3 : 2

BOBROWNIKI – KRÓLEWSKA 0 : 4

SWATY – BOBROWNIKI 4 : 2

TABELA

1. ROSOSZ 5 15 19 : 2

2. KRÓLEWSKA 5 7 9 : 7

3. LEOPOLDÓW 5 7 11 : 14

4. BOBROWNIKI 5 6 12 : 18

5. JARMOŁÓWKA 5 6 9 : 15

6. SWATY 5 3 10 : 14

Zestawienie wyników z pierwszej rundy i tabela początkowa drugiej rundy drużyn walczących o miejsca VII – XI

DĄBIA – OGONÓW         3 : 1

BRUSÓW – DĄBIA 2 : 13

DĄBIA – NIW BABICKA 9 : 2

OGONÓW – BRUSÓW 5 : 2

NIWA BABICKA – OGONÓW 2 : 2

BAZANÓW – BRUSÓW 6 : 3

BRUSÓW – NIWA BABICKA 3 : 0 (wo) drużyna gości nie stawiła się na mecz

DĄBIA – BAZANÓW 7 : 1

BAZANÓW – OGONÓW 2: 7

NIWA BABICKA – BAZANÓW 2 : 1

TABELA

1. DĄBIA 4 12 32 : 6

2. OGONÓW 4 7 15 : 9

3. NIWA BABICK 4 4 6 : 15

4. BAZANÓW 4 3 10 : 19

5. BRUSÓW 4 3 10 : 24

TERMINARZ II EDYCJI PIŁKARSKIEJ LIGI SOŁECTW- 2016 ( druga runda)

Kolejka nr 6 grupa „A” i kolejka nr 5 grupa „B

12 sierpnia (piątek)

ROSOSZ – SWATY godz. 16 : 45 grupa „A”

OGONÓW – BRUSÓW godz. 17 : 30 grupa „B”

KRÓLEWSKA – JARMOŁÓWKA godz. 18 : 30 grupa „A”

NIWA BABICKA - BAZANÓW godz. 19 : 15 grupa „B”

LEOPOLDÓW – BOBROWNIKI godz. 20 : 00 grupa „A”

DĄBIA – pauza grupa „B”

Kolejka nr 7 grupa „A” i kolejka nr 6 grupa „B”

14 sierpnia (niedziela)

JARMOŁÓWKA – LEOPOLDÓW godz. 16 : 45 grupa „A”

DĄBIA – OGONÓW godz. 17 : 30 grupa „B”

ROSOSZ – KRÓLEWSKA godz. 18 : 30 grupa „A”

BRUSÓW – NIWA BABICKA godz. 19 : 15 grupa „B”

SWATY – BOBROWNIKI godz. 20 : 00 grupa „A”

BAZANÓW – pauza grupa „B”

Kolejka nr 8 grupa „A” i kolejka nr 7 grupa „B”

19 sierpnia (piątek)

ROSOSZ – LEOPOLDÓW godz. 16 : 45 grupa „A”

BAZANÓW – BRUSÓW godz. 17 : 30 grupa „B”

BOBROWNIKI – JARMOŁÓWKA godz. 18 : 30 grupa „A”

NIWA BABICKA – DĄBIA godz. 19 : 15 grupa „B”

KRÓLEWSKA – SWATY godz. 20 : 00 grupa „A”

OGONÓW – pauza grupa „B”

Kolejka nr 9 grupa „A” i kolejka nr 8 grupa „B”

21 sierpnia (niedziela)

DĄBIA – BAZANÓW godz. 16 : 45 grupa „B”

OGONÓW – NIWA BABICKA godz. 17 : 30 grupa „B”

SWATY – JARMOŁÓWKA godz. 18 : 30 grupa „A”

ROSOSZ – BOBROWNIKI godz. 19 : 15 grupa „A”

KRÓLEWSKA – LEOPOLDÓW godz. 20 : 00 grupa „A”

BRUSÓW – pauza grupa „B”

Kolejka nr 10 grupa „A” i kolejka nr 9 grupa „B”

28 sierpnia (niedziela)

BAZANÓW - OGONÓW godz. 16 : 45 grupa „B”

BRUSÓW – DĄBIA godz. 17 : 30 grupa „B”

LEOPOLDÓW – SWATY godz. 18 : 30 grupa „A”

BOBROWNIKI – KRÓLEWSKA godz. 19 : 15 grupa „A”

JARMOŁÓWKA – ROSOSZ godz. 20 : 00 grupa „A”

NIWA BABICKA – pauza grupa „B”

PODSUMOWANIE I WRĘCZENIE NAGRÓD godz. 20:45

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.