Written by Ryszard Bieńczyk / Written by Zbigniew Grzelak
Monday, 22 October 2012 09:18
A- A A+

[sigplus] Critical error: Image gallery folder artykuly/mp_kielce is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mistrzostwa Polski odbyły się w hali sportowej Klubu Sportowego "Tęcza-Społem" w Kielcach przy ul. Zagnańskiej 110. Startowało 151 zawodników i 35 zawodniczek.

Były to udane Mistrzostwa Polski dla zawodnika TUR Ryki Radka Cichowicza, który zdobył tytuł Mistrza Polski junior do lat 23 w kat 73 kg wyciskają ciężar 147,5 kg. Ten wynik dał Radkowi również brązowy medal wśród seniorów. Wielkie brawa dla Radka.
Paweł Wąsik wycisnął 190 kg i zajął 5 miejsce. Natomiast Emil Dzik w kat. +125 wycisnął 172,5 kg i zajął VII miejsce. Startujący Prezes Klubu Ryszard Bienczyk wśród weteranów kat. wiekowej 50-59 lat wycisnął 110 kg i zajął IV miejsce.