Koncert Galowy "Ryki w hołdzie Niepodległej"

Monika Szewczyk / admin
wtorek, 06, listopad 2018 11:54
A- A A+

"Ryki w hołdzie Niepodległej" to koncert zwieńczający realizowany w ostatnich miesiącach przez MGCK w Rykach projekt. Udział w nim wezmą zaproszeni Goście- Orkiestra Dęta przy OSP w Rykach oraz kwartet smyczkowy Diverso String Quartet.

Ponadto, ale też przede wszystkim efekty swojej warsztatowej pracy zaprezentują uczestnicy Projektu. W ramach warsztatów teatralnych ,,Sztuka dla Niepodległej” powstało widowisko "Sen o wolności", uczestnicy warsztatów wokalnych zaprezentują swoje umiejętności w repertuarze patriotycznym, a powstałe podczas warsztatów rękodzieła artystycznego Godło Polski zawiśnie na honorowym miejscu sceny Kina Renesans. Będzie można obejrzeć również prace plastyczne wykonane przez uczestników warsztatów "Młody Patriota", "Polak Mały". Organizatorzy przewidzieli również słodką niespodziankę.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA NA LATA 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa".
Biuro Programu "Niepodległa" jest narodową instytucją kultury odpowiedzialną za koordynację obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Kalendarium

20 marzec 14:00

Robaczki z zaginionej dżungli

20 marzec 16:00

Całe szczęście

20 marzec 18:00

Całe szczęście

20 marzec 20:00

Kurier

21 marzec 14:00

Robaczki z zaginionej dżungli

Miejsko-Gminne Centrum Kultury

ul. Warszawska 11
08-500 Ryki
tel. 818651616
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.