Samorząd

Komunikat w sprawie szczepienia lisów wolno żyjących

Lubelski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że na terenie województwa lubelskiego w dniach 25 marca – 3 kwietnia 2019r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

Bitwa Regionów - ruszył nabór!

Szanowni Państwo, Z-cy Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Lublinie uprzejmie informuję, że rozpoczął się nabór do konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa lubelskiego.

Zebrania sołeckie

Terminarz zebrań sołeckich na 2019 rok.

Bezpieczni bez azbestu

Gmina Ryki podpisała deklarację uczestnictwa w projekcie pt. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego” realizowanego przez Samorząd Województwa Lubelskiego.

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa, wszystkim Paniom i Panom pełniącym na terenie Gminy Ryki tę ważną społecznie funkcję, jak również Członkom Rad Sołeckich, pragniemy życzyć dużo zdrowia i wytrwałości w pracy na rzecz mieszkańców oraz środowiska lokalnego. Dziękujemy za owocną współpracę z samorządem i liczymy na to, że zaufanie jakim obdarzyli Was mieszkańcy będzie procentowało wspólnymi sukcesami na rzecz Waszych sołectw.

Z najlepszymi życzeniami,
Jarosław Żaczek - Burmistrz Ryk
Ryszard Bieńczyk - Przewodniczący Rady Miejskiej

Urząd Miejski

ul. Karola Wojtyły 29
08-500 Ryki
tel. +48 818 657 110

Godziny przyjęć Burmistrza

poniedziałek 14:00-17:00
czwartek 8:00-11:00

Dyżury Przewodniczącego Rady

wtorek 10:00-12:00

Dyżury Radnych