Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Magdalena Woźniak / admin
poniedziałek, 03, kwiecień 2017 08:48
A- A A+

Urząd Miejski w Rykach serdecznie zaprasza na spotkanie z animatorem z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w ramach realizowanego projektu „RAZEM – inicjatywy z obszaru ekonomii społecznej”.

Celem OWES jest wzmacnianie sektora ekonomii społecznej poprzez zapewnienie kompleksowego wsparcia dla instytucji, organizacji oraz osób zainteresowanych prowadzeniem i rozwijaniem działalności w obszarze ekonomii społecznej.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie informacja o formach świadczenia pomocy i wsparcia z zakresu:

Szczegóły oferty przedstawione zostaną podczas spotkania, które odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. o godz. 14.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Rykach.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy środowiska/społeczności lokalne zainteresowane przygotowaniem i wspólną realizacją inicjatyw ukierunkowanych na rozwój ekonomii społecznej, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, przedstawicieli administracji publicznej, osoby fizyczne/prawne zamierzające założyć PS/PES, instytucje wspierające ekonomię społeczną, podmioty prowadzące działalność gospodarczą, organizacje pozarządowe oraz wszystkie osoby zainteresowane powyższą tematyką.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Urząd Miejski

ul. Karola Wojtyły 29
08-500 Ryki
tel. +48 818 657 110

Godziny przyjęć Burmistrza

poniedziałek 14:00-17:00
czwartek 8:00-11:00

Dyżury Przewodniczącej Rady

wtorek 10:00-12:00

Dyżury Radnych