Dzień Edukacji Narodowej

Written by Hanna Jończyk / Written by Rafał Machnicki
Friday, 11 October 2019 15:01
A- A A+

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu własnym oraz władz samorządowych Gminy Ryki, wszystkim pracownikom placówek oświatowych z terenu naszej gminy składamy serdeczne życzenia.

W tym szczególnym dla każdego pracownika oświaty dniu, pragniemy wszystkim podziękować za zaangażowanie i codzienny wysiłek w podejmowanych działaniach na rzecz sprawnego funkcjonowania placówek oświatowych. Powodem wszelkich działań realizowanych w szkołach i przedszkolach jest zawsze dziecko. To właśnie dzieciom poświęcacie Państwo swój czas i swoje umiejętności, to nad nimi pochylacie się każdego dnia dbając o rozwijanie ich zainteresowań i talentów.

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich pracowników oświaty. To Państwo razem, jako jeden zespół, tworzycie szkołę. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i codziennej mozolnej pracy, nasze placówki są dobrymi szkołami i przedszkolami, do których dzieci chętnie uczęszczają i które rodzice obdarzają pełnym zaufaniem. Z okazji Waszego święta życzymy wszystkim pracownikom oświaty samych dobrych dni w życiu osobistym, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Ryk - Jarosław Żaczek
Przewodniczący Rady Miejskiej - Ryszard Bieńczyk