Rozbudowa infrastruktury telekomunikacyjnej TP - konsultacje społeczne

Written by Written by Paweł Łysoń
Wednesday, 04 April 2012 08:44
A- A A+

Telekomunikacja PolskaInformujemy, że w ramach porozumienia Telekomunikacji Polskiej z Urzędem Komunikacji Elektronicznej powstała koncepcja modernizacji infrastruktury telekomunikacyjnej TP, między innymi na terenie Gminy Ryki na ul. Warszawskiej. Zgodnie z założeniami przewiduje ona budowę nowych węzłów sieci TP i zwiększenia dostępu do usług szerokopasmowych dla wszystkich obecnych abonentów na terenie gminy oraz rozbudowę sieci w rejonach nowego budownictwa gdzie takowa infrastruktura TP jeszcze nie istnieje.

Obecnie TP wraz z UKE przeprowadzają konsultacje społeczne dotyczące planowanych inwestycji i do 10 kwietnia zbierać będą wnioski oraz uwagi płynące od władz gminy i mieszkańców. Na podstawie zainteresowania lokalnych społeczności TP i UKE podejmą decyzję o kontynuacji lub zaniechaniu poszczególnych inwestycji. Informacje na ten temat są dostępne na stronie http://www.hurt-tp.pl/prt/operatorzy/oferta_krajowa/690868

Szczegółowe pytania dotyczące inwestycji oraz informacje o popycie należy kierować na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Zachęcamy Państwa do zgłaszania uwag na powyższy adres e-mail. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Urzędem - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Urząd Miejski

ul. Karola Wojtyły 29
08-500 Ryki
tel. +48 818 657 110

Godziny przyjęć Burmistrza

poniedziałek 14:00-17:00
czwartek 8:00-11:00

Dyżury Przewodniczącego Rady

wtorek 10:00-12:00

Dyżury Radnych