o-SUV-isko POWITANIE WIOSNY z Dragon Winch o Puchar Burmistrza Ryk

Written by Waldemar K. Styś / Written by Zbigniew Grzelak
Wednesday, 20 March 2013 08:12
A- A A+

Już 23 marca 2013r. kolejna edycja rajdu: o-SUV-isko z Dragon Winch tym razem pod hasłem POWITANIE WIOSNY. Organizatorami rajdu jest miasto Ryki oraz „Pitbull” Piotr Karpiuk i „Mecenas” Waldemar Styś, a to gwarantuje świetnie przygotowane i bardzo ciekawe trasy rajdu oraz doskonałą organizacje i niezapomnianą atmosferę.

Przygotowano trasy dla klas:

Sponsorem głównym rajdu jest firma Dragon Winch, która gwarantuje darmowy serwis wyciągarek w trakcie rajdu oraz wartościowe nagrody. Patronat honorowy nad wiosenną imprezą obejmie Pan Jerzy Gąska – Burmistrz Ryk. Baza rajdu zorganizowana została w świetlicy wiejskiej  Kleszczówka. W ramach imprezy każdy uczesnik otrzyma worek na śmieci i rękawiczki, aby w trakcie imprezy zebrać z lasów przez które biegnie trasa rajdu nieczystości. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.osuvisko.pl

Na jesiennej edycji jeden z uczestników klasy quadowej stwierdził: „Jeśli to jest klasa przygodowa, to nie chce wiedzieć, jak w waszym wydaniu wygląda estrem”. To mówi samo za siebie o poziomie trudności rajdu!  Przypominamy, że w listopadowej edycji czynny udział w imprezie wzięło ponad 120 osób, przejechano 170km tras i rozdano ponad 100kg nagród!

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.