Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Aktualności

Ankieta dotycząca zagospodarowania bioodpadów w przydomowych kompostownikach

Szanowni Państwo, zwracamy się do mieszkańców kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej poniżej ankiety. Jej celem jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie gminy Ryki w 2023 r. W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu (Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021r.) dane zawarte w ankiecie będą wliczone do poziomów, które musi osiągnąć gmina.

 Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla osób, które korzystają ze zwolnienia z opłaty dla posiadaczy kompostowników przydomowych.

Ankietę należy odesłać lub dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Rykach , ul. Karola Wojtyły 29, 08-500 Ryki (pok. 212) lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 9 lutego 2024 r.

Dodatkowe Informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 81 8657142

Druk ankiety można pobrać poniżej lub w budynku Urzędu Miejskiego w Rykach pok. 212, 213.

Ankieta dotycząca zagospodarowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym na terenie Gminy RykiAnkieta dotycząca zagospodarowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym na terenie Gminy Ryki