Encyklopedia Ryk

Paweł Łysoń
czwartek, 27 maj 2010 02:00
A- A A+

Pragniemy udostępnić Państwu Encyklopedię Ryk - kompletne opracowanie Pana Tomasza Niemirowskiego dotyczące historii i teraźniejszości naszej gminy. Zachęcamy do pobierania pliku pdf z elektronicznym wydaniem Encyklopedii, a także do nadsyłania nowych i uzupełnionych haseł.

Encyklopedia Ryk

Zasady uzupełniania Encyklopedii Ryk

  1. Hasła, które już są w Encyklopedii, mogą zmieniać tylko ich autorzy.
  2. Do haseł zawierających dane osobowe osób żyjących musi być dołączone pisemne oświadczenie, iż osoby te wyraziły zgodę na zamieszczenie ich danych.
  3. Propozycje nowych, albo na nowo opracowanych, haseł muszą być dostarczone w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją, że oświadczenie o danych osobowych zostało złożone w Urzędzie Miejskim w Rykach w pokoju 201.
  4. Nowe hasło musi być skonstruowane na wzór już zmieszczonych w Encyklopedii: kolejność danych, interpunkcja, wielkie i małe litery, skróty, podpis itp. Hasła niezgodne z tymi wzorami będą odsyłane do poprawki.
  5. Korekta haseł już zamieszczonych w Encyklopedii może dokonywać się tylko poprzez opracowanie na nowo i przysłanie całego hasła.