Informacja o odwołanej dyskusji publicznej

Marzenna Jędrych / Rafał Machnicki
piątek, 13 marzec 2020 12:23
A- A A+

Odwołane spotkanie w sprawie dyskusji publicznej nad przyjętymi rozwiązaniami dot. projektów:
1. Zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ryki,
2. projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla mieszkaniowego „Żytnia I” w Rykach.

W nawiązaniu do ustalonej na dzień 17.03.2020r. dyskusji publicznej nad projektem zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ryki oraz projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla mieszkaniowego „Żytnia I” w Rykach, uprzejmie informuję, że z uwagi na wzrost potwierdzonych zachorowań na COVID-19 oraz wprowadzanych profilaktycznie ograniczeń і zaleceń przez Głównego Inspektora Sanitarnego, zarząd spółki Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego sp. z o. o. (wykonujący dla gminy Ryki obydwa projekty) podjął decyzję o wstrzymaniu wszelkich podroży służbowych pracowników і osobistym braniu udziału w spotkaniach organizowanych poza siedzibą spółki, do odwołania.

W związku z powyższym, oraz zapowiedzią ze strony DBPU sp. z o. o, że przedstawiciele Dolnośląskiego Biura Projektowania Urbanistycznego sp. z o. o. nie wezmą udziału w zaplanowanej na 17 marca 2020 roku dyskusji publicznej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Rykach spotkanie zostaje odwołane.

Burmistrz Ryk
inż. Jarosław Żaczek

Urząd Miejski

ul. Karola Wojtyły 29
08-500 Ryki
tel. +48 818 657 110
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny przyjęć Burmistrza

poniedziałek 14:00-17:00
czwartek 8:00-11:00

Dyżury Przewodniczącego Rady

wtorek 10:00-12:00

Dyżury Radnych