Sport

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zalesiu

Rokrocznie, w okolicach 1 marca na Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowaliśmy Bieg Tropem Wilczym. W tym roku obostrzenia związane z pandemią uniemożliwiły nam organizację tego wydarzenia w tym terminie. Tegoroczny bieg planowany jest na 16 maja w miejscowości Zalesie.

AKTUALIZACJA: Z uwagi na pandemię koronawirusa oraz obowiązujące regulacje prawne TROPEM WILCZYM Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych zostaje przełożony na 15 sierpnia 2021 roku.

Otwarcie orlika

Informujemy, że z dniem 1 marca (poniedziałek) obiekt sportowy „orlik” przy ul. 15 P.P.W AK wznawia swoją działalność. Kompleks czynny będzie codziennie w godz. od 1500 do 2000.

Prosimy przestrzegać obowiązującego regulaminu uwzględniającego obecną sytuację epidemiologiczną.

XX Bieg Sobiborski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie serdecznie zaprasza do udziału w  XX Biegu Sobiborskim "Ocalić od zapomnienia – uczyć dla przyszłości"

Czytaj więcej...

XXVII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ryk

Już w najbliższą niedzielę 9 grudnia w sali sportowej PSP nr 2 w Rykach rozpocznie się organizowany przez MGOSiR w Rykach XXXVII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ryk. Poniżej przedstawiamy terminarz rozgrywek na grudzień. Zapraszamy do kibicowania.

Czytaj więcej...

IX Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka - wyniki

IX Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka odbył się w ubiegłą sobotę, tj. 10 listopada 2018 r. Pomimo obecnej na początku mgły, atmosfera wśród uczestników oraz kibiców cały czas pozostawała pozytywna.

Czytaj więcej...

100 basenów na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

W niedzielę (11.11.2018 r.) o godz. 15.00 spotykamy się na sztafecie pływackiej z okazji 100 lat odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską.

Czytaj więcej...

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.