"Kije" i ziemniaki w Bazanowie

Tadeusz Stoń
poniedziałek, 12 wrzesień 2016 19:31
A- A A+

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Rozwoju Wsi Bazanów ''Nowoczesna Pani'' zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekreacyjnym rajdzie nordic walking „Szlakiem zapomnianych smaków i tradycji regionalnych”.

Rajd odbędzie się w sobotę 17 września, zbiórka uczestników o godz. 15:45 przy świetlicy wiejskiej w Nowym Bazanowie, start i meta w tym samym miejscu. Długość trasy 10 km. Po zakończeniu Rajdu odbędzie się konkurs na „Najsmaczniejszą i oryginalną potrawę z ziemniaków”. Po degustacji i ogłoszeniu wyników przewidziane wspólne ognisko połączone z pieczeniem ziemniaków. Udział w całości bezpłatny. Impreza pod wspólnym hasłem „Aktywność sportowa szansą na zdrowie” organizowana jest w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Zapisy do dnia 16 września przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Tadeusz Stoń, Tel 606-814-365.

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.