Sportowa "wojna" sołectw

Tadeusz Stoń
środa, 14 wrzesień 2016 11:29
A- A A+

Ponad dwie godziny w niedzielne popołudnie na ryckim „Orliku” trwała sportowa rywalizacja sołectw o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej w Rykach. Po rozegraniu jedenastu konkurencji w których wystartowało łącznie 117 zawodniczek i zawodników z sześciu sołectw, najwięcej punktów - 52 zgromadziło Podwierzbie i sięgnęło po główną nagrodę.

Drugie miejsce zdobywając 43 pkt. zajęła Jarmołówka, a na trzecim medalowym miejscu uplasowała się reprezentacja Rososzy gromadząc 41 pkt. Kolejne miejsca zajęli: IV Ogonów – 39 pkt, V Brusów – 29 pkt, VI Bazanów – 26 pkt. Na zakończenie, podczas ogłaszania wyników, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rykach Pani Dorota Wesołek, wręczyła kapitanom wszystkich sołectw pamiątkowe Puchary i dyplomy oraz, nagrody w postaci sprzętu AGD, który z całą pewnością przyda się w każdej sołeckiej świetlicy. Po rozdaniu nagród wszyscy zostali zaproszeni przez Panią Przewodniczącą na ognisko, przy którym uczestnicy rozpamiętywali swoje sukcesy i przyczyny porażek. Wszyscy, bez względu na zajęte miejsce byli zadowoleni ze wspólnej sportowej zabawy i wyrazili chęć udziału w kolejnej tego typu imprezie.

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.