Bezpieczeństwo seniorów

Magdalena Woźniak / admin
wtorek, 11 październik 2016 15:18
A- A A+

Po raz pierwszy w Polsce zapraszamy wszystkich seniorów na rowerach na SenioRowerowy Weekend, Bezpieczeństwo Seniorów!

Czeka na Was mnóstwo atrakcji, konkursy i upominki ale przede wszystkim solidna porcja dobrych wiadomości dotyczących Waszego bezpieczeństwa. Warsztaty bezpiecznej jazdy, mobilny mechanik rowerowy, instruktorzy i życzliwi policjanci doradzą i pomogą w bezpiecznej jeździe na rowerze. Szanowni Seniorzy! Zabierzcie swoje rowery i 15 października przyjedźcie do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury Ryki! Najlepsi fachowcy zupełnie za darmo dokonają przeglądu technicznego Twojego roweru i usuną drobne usterki. Każdy uczestnik warsztatu SenioRowerowego Weekendu bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest nowy, wygodny rower + kask. Zapraszamy, przybywajcie całymi rodzinami!
SenioRowerowy Weekend, Bezpieczeństwo Seniorów to nie tylko okazja do pogłębienia swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa na rowerze, to również szansa na wygranie nowoczesnego, wygodnego roweru i lekkiego kasku. Już w najbliższą sobotę, 15 października, w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury Ryki, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprosi wszystkich ochotników do udziału w quizie dotyczącym bezpieczeństwa rowerzystów. Zdobądź maksymalną liczbę punktów i... wygraj! Zapraszamy już w tę w sobotę, od 10:00. Rozstrzygnięcie konkursu godz. 15.30 ! 

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.