Rajd i cykliczne zajęcia nordic walking

Tadeusz Stoń
wtorek, 10 kwiecień 2018 15:20
A- A A+

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rykach zaprasza wszystkich pasjonatów marszu z kijami do wzięcia udziału w rekreacyjnym rajdzie nordic walking „Leśnymi drogami”

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Trasa licząca 10 km prowadzi drogami przez las swatowski i stawski. Spotykamy się w sobotę 14 kwietnia o godz. 10:45 w Rykach, przy zbiegu ulicy Przemysłowej z ulicą Słowackiego (osiedle Karasiówka). Start o godz. 11:00, meta w tym samym miejscu. Kije własne. Zapisy w dniu rajdu na miejscu zbiórki. Szczegółowe informacje pod nr tel: 606-814-365.

Informujemy również, że w kwietniu w każdą środę o godz 17:00 odbywają się bezpłatne zajęcia nordic walking prowadzone przez doświadczonego instruktora. Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania oraz  wszystkich tych, którzy chcą  nauczyć się prawidłowej techniki marszu i zamienić chodzenie z kijami na nordic walking   Zbiórka przy budynku MGOSiR w Rykach (stadion) Zapraszamy.

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.