100 basenów na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości

Robert Kapusta - Prezes UKS Aqua Ryki / admin
czwartek, 08 listopad 2018 08:04
A- A A+

W niedzielę (11.11.2018 r.) o godz. 15.00 spotykamy się na sztafecie pływackiej z okazji 100 lat odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską.

Wspólnie przepłyniemy 100 basenów na jednym torze w dowolnej lub w ustalonej kolejności w zależności od ilości uczestników będzie można płynąć dystanse 50m (2 baseny) i 100m (4 baseny). Sztafeta jest symboliczna, więc im więcej uczestników tym ranga naszego Maratonu wzrośnie, odbije się szerszym echem, że młodzież pływacka z UKS Aqua Ryki oraz osoby pływające na naszym basenie potrafią w odpowiedni sposób uczcić tą rocznicę. Zapraszam do wspólnej sztafety zawodniczki, zawodników i ich rodziców, znajomych. Proszę o przysyłam mi zgłoszeń do sztafety pod ww. postem na facebooku lub sms-ami lub telefonicznie. Będzie krótka prelekcja oraz startujący otrzymają dyplomy-podziękowania, okolicznościowe medale za udział w sztafecie - dla każdego uczestnika. Rozlosujemy standardowo karnety (będzie ich 12) do kina Renesans w Rykach na dowolny seans do końca roku, a może i do końca ferii oraz kilka innych nagród rzeczowych.

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.