XI Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka - informacje

Rafał Machnicki
piątek, 29 październik 2021 08:29
A- A A+

11 listopada zapraszamy do kolejnej biegowej rywalizacji w Rykach. Już po raz 11. odbędzie się Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka. W poprzednim roku zawody nie odbyły się ze względów pandemicznych. Miejmy nadzieję, że w tym roku uda się zorganizować zawody. Tak jak w poprzednich latach pobiegniemy na dystansie 5km, na trasie posiadającej atest PZLA.

Dla  zawodnika, który pobije rekord trasy (2019r. 14:55 - Andrzej Starżyński) czeka nagroda finansowa od firmy EuroCOLD w wysokosci 1000 PLN 😃. Przewidujemy także nagrody finansowe w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn. Nagrodzimy także najlepszy progres Waszych wyników. Szerzej o nagrodach w regulaminie zawodów. Trasa biegu  5 km przebiega ulicą Przemysłową w Rykach. Start i meta w okolicy niebieskiego biurowca (zdjęcie ze street view poniżej). Zgłoszenia do biegu głównego bezpośrednio pod linkiem. Wzór oświadczenia dla osoby niepełnoletniej biorącej udział w biegu głównym - TU.

WAŻNE!

Zabrania się startu osobom poddanym kwarantannie / izolacji , chorym lub z podwyższoną temperaturą ciała.Biuro zawodów - ul. Przemysłowa 12, 08-500 Ryki. Niebieski biurowiec. (zdjęcie poniżej)

 

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.