VI kolejka Halowego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Ryk

MGOSiR w Rykach / Łukasz Wiraszka
piątek, 27 styczeń 2012 11:49
A- A A+

Prezentujemy poniżej wyniki VI kolejki XX halowego turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Ryk 21-22.01.2012r.

 

21 stycznia 2012 r. - sobota

PGKiM – MOSZCZANKA 4 : 3 (2:1)

PGKiM – Żmuda Mariusz, Kurzyp Igor, Pawlik Bartosz, Szlendak Tomasz, Czerski Paweł, Litwinek Jakub – 1, Wójcicki Maciej – 1, Piątek Mateusz.

MOSZCZANKA – Gugała Zbigniew - 1, Gugała Piotr – 1, Piórkowski Marcin – 1, Cichowicz Cezary, Cichowicz Radosław, Jędrys Damian, Joński Krzysztof, Więch Marcin, Maj Karol, Korda Artur.

Bramki samobójcze – Piórkowski Marcin, Gugała Piotr (M)

 

ŚLIWIŃSKI TEAM – CEMAR 6 : 5 (3:1)

ŚLIWINSKI TEAM – Wnuk Maciej – 2, Osypiuk Artur – 1, Szydłowski Artur – 1, Nosowski Jacek – 1, Śliwiński Mariusz – 1,Gajdziński Marcin, kozak Sylwester.

CEMAR – Kałaska Paweł – 2, Pacek Grzegorz – 1, Żaczek Wojciech – 2, Kozieł Łukasz, Buczek Paweł, Ryszkowski Jarosław, Kachel Artur, warowny Radosław, Ostrzyżek Paweł, Ciota Sławomir, Cios Karol, Rutkowski Arkadiusz.

 

13 DZIELNICA – STABILIZATORY 3 : 9 (1:4)

13 DZIELNICA – Szczebiot Dariusz – 1, Jasek Adrian – 2, Mitura Kamil, Solecki Kamil, Woś Kamil, Kalbarczyk Mariusz, Bednarek Łukasz.

STABILIZATORY – Gugała Konrad – 5, Filipek Karol – 2, Chlebowski Piotr – 1, Cieloch Roman – 1, Kołodziej Jacek, Piekut Jacek.

 

ERKO – STODOM 2 : 2 (0:1)

ERKO – Jóźwik Kamil – 1, Warowny Grzegorz – 1, Ciota Mariusz, warowny Mariusz, Sadura Patryk, Leonarcik Kamil, Buala Bola Lucien, Kuchnio Robert, Warda Łukasz.

STODOM – Majek Andrzej – 1, Stoń Bartłomiej – 1, Olek Grzegorz, Jaszczyk Michał, Szczepaniak Tomasz, Tarkowski Bartosz, Wesołowski Krystian.

 

22.01.2012 r. niedziela

MIKAD – PAWŁOWICE

- drużyna z Pawłowic wycofała się z turnieju, wyniki wszystkich meczów rozegranych przez ten zespół zostały anulowane. Zdobyte gole w meczach z ekipą GPE nie będą zaliczane do klasyfikacji najlepszych strzelców.

 

KARAT RECYKLING – JUWENT 7 : 9 (2:5)

KARAT RECYKLING – Pawłowski Piotr – 2, Kwiatkowski Jacek – 2, Chachuła Patryk – 2, Jaśkiewicz Maciej – 1, Adamiec Marek, Rosołowski Grzegorz.

JUWENT – Kozdrój Sebastian – 2, Kępka Leszek – 2, Gałązka Robert – 2, Belka Adam – 2, Kępka Wojciech – 1, Walasek Dariusz, Starosz Mariusz, Tor Krzysztof.

 

FREZ – POTWORNE ŁOSIE 5 : 5 (2:1)

FREZ – Wojtaś Łukasz – 2, Habowski Seweryn – 1, Staniak Łukasz – 1, Wojtaś Tomasz – 1, Banach Krzysztof, Wojtaś Kamil, Staniak Michał.

POTWORNE ŁOSIE – Sikora Tomasz – 3, Jeżewski Tomasz – 1, Kaszak Bartłomiej – 1, Szlendak Ireneusz, Rzążewski Kamil, Wasilewski Jakub, Wójcik Grzegorz.

Żółte kartki – Sikora Tomasz(PŁ), Staniak Michał, Staniak Łukasz(F)

 

PZPN – JUBILATKA TEAM 5 : 9 (1:5)

PZPN – Darnia Damian – 2, Obydź Hubert – 1, Korda Grzegorz – 1, Lesisz Konrad – 1, Piasecki Bartosz, Piątkowski Wojciech, Olszak Adrian.

JUBILATKA TEAM – Madej Mateusz – 3, Prządka Sebastian – 3, Jędrych Jarosław – 2, Gransztof Krzysztof – 1, Jędrych Marcin, Jędrych Sebastian, Stachurski Piotr, Olszewski Hubert.

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.