Idzie luty, kuj buty

Krzysztof Piątek / Paweł Łysoń
środa, 08 luty 2012 13:59
A- A A+

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerie/idzie-luty-kuj-buty oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Idzie luty, kuj buty

Luty 2012 przywitał nas siarczystym mrozem. Pozamarzały rzeki, jeziora stawy, jednak zabawy na dużych zbiornikach nie zawsze kończą się szczęśliwie. Ferie to dla dzieci i młodzieży czas wypoczynku, a najlepiej wypoczywa się na świeżym powietrzu. Na osiedlu Jarmołówka, jak co roku powstało lodowisko. Zapraszam wszystkich chętnych do spędzenia wolnego czasu przyjemnie i bezpiecznie.

Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania lodowiska i dbają na bieżąco o jego stan. Szczególnie dziękuję Burmistrzowi Ryk , Prezesowi PGKiM w Rykach, panu Adamowi Kameli, Andrzejowi Wiąkowi, Krzysztofowi Jakońskiemu, Arturowi Buczkowi i Andrzejowi Opiece za pracę przy tworzeniu lodowiska. Dziękuję również wszystkim, niewymienionym z nazwiska, którzy swój czas poświęcili dla wspólnego dobra.

Przewodniczący Komisji Oświaty,
Kultury, Sportu i Spraw Społecznych
Rady Miejskiej w Rykach

Krzysztof Piątek

{gallery}galerie/idzie-luty-kuj-buty{/gallery}

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.